На попуст!
Во залиха

The Fantasy украсно венче

Original price was: 60.00€.Current price is: 30.00€.

The Fantasy украсното венче е направено од различно обоени кристални камчиња во нијанси на тиркизно плава, боја на мастило, бебешко розева и транспарентно кристална рачно извезени на златен конец - жица кој овозможува да ги формирате и разгранувате по желба, да го носите плоснато или пак да креирате лебдечки ефект. Носете го како трака, круна или аксесоар вметнат или замотан околу пунџа. плетенка или друго. Боите се живи, заводливи и вибрираат. Искористете го да ја акцентирате гардеробата на која со овој детал ќе му додадете карактер на Вашиот стил.

1 на залиха