На попуст!
Во залиха

The Fairytale цветно венче

Original price was: 55.00€.Current price is: 25.00€.

The Fairytale цветната круна е идеална за венчални изгледи. Декорирана со кристални камчиња и шљокици, циркони и штрас, бисери и свилени цветови во бисерно бела збогатени со златни цветчиња и гранки испреплетени заедно на златна основа. Свилените цветови од транспарентна органза нанижани околу основата и даваат романтична пролетна димензија на оваа уникатна цветна круна создадена за твојата посебна прилика.

1 на залиха