На попуст!
Во залиха

The Bohemian Crystal цветно венче

Original price was: 25.00€.Current price is: 12.00€.

This Bohemian венчето е направено од лебдечки кристали, бисери и циркони кои многу лесно и единствено може да ги разграните по желба. Се прицврстува со шнолки или сатенска лента по желба. Може да се постави како круна, да се сплете или пак да се украси Вашата пунџа или реп со овој деликатен аксесоар, еден од нашите најпродавани невестински модели / best seller.

1 на залиха