На попуст!
Во залиха

СЕЛЕНА металик долг фустан на врзување со странични шлицеви

Original price was: 300.00€.Current price is: 210.00€.

Информации за производот:
Материјал: Сребрен еластичен тул со крлушки
Метален патент на грбот
Врвки на подесување
100% Полиестер
Oдржување: Хемиско чистење
Опис

Опис

Инспириран и именуван по грчката божица на светлината која е титанска персонификација на самата месечина овој фустан е создаден за да направи да блеснеш каде и да го носиш. Направен во лимитирана линија за вистински модерни божици. Ефектот и текстурата на овој преливен металик материјал кој наликува на панцир ја рефлектира светлината од површината на ситните крлушки од кои е исткаен во сребрено златен отсјај. Изгледа богато и ја обвива во гламур целата фигура. Осветлете ја ноќта блеснете во Селена вечерниот фустан. Со метален патент на грбот и два странични шлица над колената со вкрстени странични врвки на подесување ќе направи да зрачите со класа и совршената количина на сексипил истовремено акцентира ја совршено Вашата силуета. Блеснете каде и да сте истакнувајќи ги Вашите најженствени атрибути на суптилен начин.